Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting

Resultaten 2010-2011

 

Tornooi te Best (Nederland) U11&U13 25-06-2011

Demets Robbe 1ste
Dewulf Jarno 4de

Tornooi te Otegem U15, U17, U20 & +20 21-05-2011

Durinck Jitske 2de
Verthé Gregory 1ste
 
Tornooi te Otegem U11&U13 20-05-2011
 
Demets Robbe 1ste
Dewulf Jarno 1ste
 
Tornooi te Ooiegem U11&U13 20-05-2011.
 
Demets Robbe 1ste
Dewulf Jarno 1ste
 
Tornooi te Eernegem U15, U17, U20 & +20 24-04-2011 
 
Demets Freek 3de
Durinck Jitske 3de
 
Randoritraining te Moorsele 10-04-2011.
 
Decock Jitse 4de
Demets Robbe 1ste
Demuynck Jakke 1ste
Dewulf Jarno 2de
Nolf Myrthe 2de
Pattyn Joeri 3de
Remmery Leon 1ste
Vanhee Jelle 4de
Vantomme Anton 4de
Waelkens Anton 2de

Tornooi te Ooiegem U11&U13 20-03-2011.

Demets Robbe 1ste
Demuynck Jakke 3de
Dewulf Jarno 2de

Tornooi te Izegem U15 05-03-2011.

Demets Freek 3de

Tornooi te Houthulst U11&U13 05-03-2011.

Demets Robbe 1ste
Dewulf Jarno 2de

Randoritraining te Otegem 20-02-2011.

Cuvelier Dido 4de
Decock Jitse 3de
Demets Robbe 1ste
Demuynck Jakke 3de
Dewulf Jarno 1ste
Dufraimont Corneel 4de
Nolf Myrthe 4de
Pattyn Joeri 2de
Remmery Leon 3de
Vanhee Jelle 4de
Vanneste Tom 2de
Vantomme Anton 4de
 
Provinciaal Kampioenschap te Ieper U15,U17&U20 06-02-2011.

Durinck Jitske 3de

 

 

 

Randoritraining te Hooglede 30-01-2011.

Cuvelier Dido 4de
Decock Jitse 1ste
Demets Robbe 1ste
Dewulf Jarno 1ste
Dufraimont Corneel 4de
Nolf Myrthe 2de
Pille Guillaume 2de
Remmery Leon 4de
Vanneste Tom 1ste
Vantomme Anton 4de
Waelkens Anton 2de
 
Tornooi Lendelede U11 & U13  22-01-2011.
 
Dewulf Jarno 1ste
Demets Robbe 1ste
Demuynck Jakke 4de
Pille Guillaume 4de

Tornooi Lendelede U15, U17, U20 & +20  23-01-2011.

Durinck Jitske 2de
Pille Emile 3de
Verthé Gregory 3de

 

 

 

Randoritraining te Ardooie 27-11-2010.

 
 
Decock Jitse 2de
Demets Freek 1ste
Demets Robbe 2de
Demuynck Jakke 1ste
Dewulf Jarno 1ste
Dufraimont Corneel 4de
Remmery Leon 2de
Vantomme Anton 4de
 
 
 
 
Tornooi Lendelede U11 & U13  13-11-2010.
 
Dewulf Jarno 2de
Demets Freek 3de

Tornooi Lendelede U15, U17, U20 & +20  13-11-2010.

Vercaemer Kevin verloren voor 3de plaats (5de)
Verthé Gregory 3de
Warlop Lisa 3de
 

Randoritraining te Izegem 17-10-2010.

Demets Robbe 1ste
Demuynck Jakke 4de
Dewulf Jarno 1ste
Dufraimont Corneel 4de
Dumoulein Romi 2de
Remmery Leon 1ste
Vanneste Tom 4de
Vantomme Anton 4de
Waelkens Anton 3de
 
Provinciaal Kampioenschap te Lendelede 10-10-2010.

Verthé Gregory verloren voor 3de plaats (5de)